BROWNIE BLONDIES

July 2, 2022 0 Comments

MRAMOROVÉ BROWNIE BLONDIE TYČY

Brownies jsou skutečně úžasné, stejně jako blondýnky jsou skutečně neuvěřitelné – vytvořte si s každým lahůdku, stejně jako jste získali špičku na dlaních! Úroveň bohatých lahodných čokoládových brownies je ve skutečnosti pokryta úrovní máslových blondies – když se integrují, je to chuťový mix, který jistě zasáhne vaše myšlenky!

Nenechte se ve skutečnosti zastrašit konceptem vytváření 2 lahůdek současně! Moje podrobné pokyny, stejně jako detaily jídla, to dělají jednoduše! Není třeba se napínat, pokud jde o tuto blondýnovou sušenku!

BROWNIE BLONDIES

❤️ PROČ SI TENTO RECEPT ZAmilujete!

Je to ideální extravagance! Brownies stejně jako blondies jsou vlastně 2 neuvěřitelné lahůdky! Zapojte je všechny a vystupujte spolu s obrovským vnitřním příběhem vanilkového gelata – to je rozhodně ideální!

Je to jednoduché! Na toto jídlo stačí vytvořit těsta, uvařit úroveň brownie, poté uvařit úroveň blondie s vodením – tedy jednoduché, rovné?

Je to fantastické pro diskusi! Tato pochoutka nabízí 18 nebo dokonce mnohem mnohem víc a je vlastně ideální pro pořádání potluck, vaření nebo dokonce oslavy na pracovišti! Nikdo to jistě nebude mít schopnost odolat!

🥘 Potřebné materiály

Moje delikátní blondýnky potřebují pár komponentů, ale spolupracovaly rychle! Jednoduše můžete mít některé nebo dokonce všechny ve své kuchyni a také v lednici!

Máslo – vaše máslo by se pro tento pokrm mělo skutečně rozmrazit. Preferuji k tomu použít vysoce kvalitní mezinárodní máslo!
Cukr – K cukru samozřejmě patří sladká chuť! Můžete snadno použít obyčejný, bíle zbarvený, krystalový cukr přímo dole.
Illumination Brownish Sugar – dávám přednost zařazení hnědého cukru pro další nádheru a hloubku. Ujistěte se, že nahnědlý cukr je skutečně nabitý, když ho vložíte do příběhu!
Vanilková esence – Vanilka je skutečně potřebná, protože vyrovnává chutě lahodné čokolády. Pokud můžete, použijte 100% přírodní vanilkovou esenci!
Coffee Powder – Kávový prášek skutečně zlepšuje chuť lahodné čokolády! Je to ideální kombinace, ale množství jí nevytváří preferenci, jako je moka – prostě další chutné! (Zobrazit návrhy a poznámky k jídlu)
Sodík – Sodík pomáhá k rovnováze chutí přímo pod nimi a také k hloubce směrem k sušence. Nevyhýbejte se tomu!

HORNÍ VRSTVA BLONDIE

Máslo – Stejně tak si přejete, aby se máslo rozmrazilo na těchto padesát procent pokrmu!
Illumination Brownish Sugar – Blondies mají ve skutečnosti karamelovou nebo dokonce cukrovou chuť, která se ve skutečnosti nabízí díky nahnědlému cukru stejně jako máslo, proto se ujistěte, že se skládají!
Vanilková esence – Vanilka vylepšuje máslovou blondýnku a zároveň poskytuje nádherné detaily. Měli byste se také pokusit využít 100% přírodní vanilkovou esenci přímo níže, pokud můžete snadno.
Kuchařský prášek – Kuchařský prášek poskytuje zahrnutí zvýšení směrem k blondies. Ujistěte se, že při vytváření tohoto pokrmu používáte prášek na vaření a rozhodně ne hydrogenuhličitan sodný!

🔪 NÁVOD KROK ZA KROKEM

Moje neuvěřitelné brownies blondies proto rychle spolupracovaly! Získejte vaše kamna zcela předehřátá, abyste zaručili, že se kompletně připraví!

UDĚLEJTE BROWNIE VRSTVU

1.Příprava

Předehřejte sporák na 350 °F (175 °C). Poté seberte pánev na vaření 9×13 spolu s pergamenovou zprávou. Zanechte po sobě dostatek pergamenu navíc, abyste měli schopnost zvednout brownies blondies pryč z pánve, když se provádí.

2. Smíchejte těsto na sušenky

Do velké mixovací nádoby nebo dokonce do misky vašeho stojícího mixéru vložte 1 ½ hrnku (3 tyčinky) rozmraženého másla spolu s 2 ½ hrnky cukru a také ½ hrnku naplněného nahnědlého cukru. Mixujte až do účinné integrace a za pochodu oškrábejte okraje misky. Přidejte ½ lžičky vanilkové esence, ½ lžičky sodíku, stejně jako 2 čajové lžičky kávového prášku a promíchejte, dokud se rovnoměrně nerozptýlí.

3. Položte těsto na sušenky na povrch

Jedno po druhém integrujte 5 velkých vajec na úrovni prostorové teploty a mezi jednotlivými vylepšeními rozmixujte do měkka. Vmíchejte 1 ¼ hrnku prosátého kakaového prášku až do úplného spojení, poté přidejte 1 ¼ hrnku univerzální mouky a jednoduše promíchejte, dokud nebude mouka skutečně integrována.

4. Uvařte Brownie Level

Přesuňte těsto na sušenky na připravenou pánev a vařte úroveň 25 minut při 350 °F (175 °C).

UDĚLEJTE BLONDIE VRSTVU

1. Smíchejte Blondie těsto

Vyčistěte nádobí a přidejte 1 hrnek (2 tyčinky) rozmraženého másla a 1 hrnek naloženého hnědého cukru. Rozmixujte do účinného spojení a poté přidejte 1 lžičku vanilkové esence, 1 lžičku prášku na vaření a také ½ lžičky sodíku. Rozmixujte do měkka.

2. Položte Blondie těsto na povrch

Jedno po druhém zapracujte 2 velká vejce a ještě jednou rozmixujte do měkka. Včetně 2 hrnků AP mouky a rozmixujte až do jednoduchého spojení.

3. Vytvořte Brownie Blondies

Odstraňte hladinu koláčků vycházející ze sporáku, když skutečně uplyne 25 minut. Po tom, lžičkou blondie těsto přes úroveň brownie. Pomocí špachtle rozprostřete blondie těsto po stranách pánve. *Vaše úroveň sušenek není úplně sbírka, jak by se mohla kombinovat s těstem blondie – to je vlastně v pořádku.

Upečte si BROWNIE BLONDIES

Uvařte brownie blondie tyčinky. Získejte pánev s brownies blondies pro váš sporák a pokračujte ve vaření při 350 °F (175 °C) dalších 25 až 35 minut. Když se objeví umístěná čepel nebo dokonce tester dortů spolu s pouhými pár drobky nebo dokonce chuchvalci (ale rozhodně ne syrové nebo dokonce těstovité), jsou skutečně provedeny brownies.
Provedeno! Úžasné brownies v pánvi na kabelové chladící polici před použitím pergamenové zprávy ke zvednutí všech ohnutých na kus před nabídkou.
Tyto úžasné, ultra bohaté brownies blondies jsou ve skutečnosti nabízeny zcela k pochoutce spolu s vnitřním příběhem vanilkového gelato – použijte svou preferovanou značku!